KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193402
nr 1419 3402
Hjalmar Grahn
(1882-1949), Sverige
Oljemålning, Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 44x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:40:14
18/9 12:32:09
Hjalmar Grahn
Läs mer om Hjalmar Grahn